O nas

PosIT to grupa specjalistów, którzy swoja pasję, zamienili w dobrze prosperujący biznes, zajmujący się kreowaniem marki w internecie. Łódź jest głównym miejscem naszej działalności, ale zapraszamy firmy z całego kraju.

Każdy z nasz pracuje w innym mieście. Maciej(leader) m.in specjalista Adwords, dbam o klientów z Łodzi. Ewelina(copywriter) pracuje w Warszawie. Piotr pracuje w Piotrkowie Tryb, wspiera nas swoja wiedzą przy budowie stron www. Nie znaczy to, że jeśli jesteś klientem z poza wymienionych miast, nie podejmiemy współpracy. Po prostu będzie trudniej nam się spotkać :).

Potrzebujesz kampanii Adwords, nowej strony www czy tekstów na zlecenie? Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Przygotujemy wycenę oraz projekt zupełnie gratis.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć promocję w internecie, podpowiemy jak naszym zdaniem powinna wyglądać strategia marketingowa dla Twojej firmy. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a otrzymasz, zupełnie gratis, plan działań marketingowych. 

I jeszcze jedna drobna informacja. Marka Posit jest częścią firmy rodzinnej Waldi z Piotrkowa Tryb. Więc FV otrzymasz właśnie z tej firmy. 

Maciej Leader

Właściciel marki PosIT. Urodzony kilka lat przed 1980. 10 letnie doświadczenie w promocji firm...

Ewelina Copywriter

Miłośniczka wyrafinowanych żartów – przekrój od Monty Pythona po Woody’ego Allena. Istnieje szansa, że...

Piotr Web Developer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pellentesque neque eget diam posuere...

Jeśli możemy pomóc, zadzwoń lub napisz.

Opowiedz o swoim biznesie, a pomożemy Ci go wypromować w internecie!